Tuutorit | Tutors 2017-2018

Erikoistuutorit-testing

Sähköpostit ovat muotoa etunimi.sukunimi@edu.lapinamk.fi

Email addresses are firstname.lastname@edu.lapinamk.fi

 

 

Lista liikuntatuutoreista | List of  sports tutors

Lista markkinointituutoreista | List of marketing tutors

Lista kansainvälisistä tuutoreista | List of international tutors

 

Kemi, Meripuistokatu 26

Sairaan/terveydenhoitajakoulutus

  • Paavilainen Teemu
  • Ruonavaara Heidi
  • Sarajärvi Roosa

 

Degree Program in Nursing

  • Amakobe Robert
  • Hamun Linda
  • Muzhange Runyararo
  • Nyaga Pascal
  • Onabanjo Olusola
  • Shakya Arjina
  • Shakya Shrestha Chanda

 

Kemi, Tietokatu 1

Konetekniikka, insinööri

  • Hautamäki Juho
  • Palokangas Veera
  • Puumalainen Liisa

 

Sähkö- ja automaatiotekniikka, insinööri  

  • Harila Joonas
  • Hirvonen Erkki
  • Mustonen Pyry

 

Sosionomikoulutus, sosionomi  

  • Anttalainen Netta
  • Happonen Anniina
  • Juoperi Sanna
  • Korhonen Viivi
  • Lehtinen Juuso
  • Pekkonen Jasmin
  • Petäsnoro Katri

 

Tornio, Kauppakatu 58  

Degree program in Business Information Technology

  • Karpenko Alena
  • Romanova Ilona
  • Povarenko Ekaterina
  • Chulkova Vera
  • Chernobrovkina Julia

 

Kuvataide, kuvataiteilija  

  • Perälä Noora
  • Pönni Oona
  • Saransalmi Laura

 

Liiketalous, tradenomi  

  • Hartikainen Karoliina
  • Heikkilä Sami
  • Kinnunen Sara
  • Kiviniemi Markus
  • Laihola Niko
  • Okuogume Judy-Maria
  • Vuorinen Tony

 

TIETOJENKÄSITTELY, TRADENOMI

  • Heikkilä Juuso
  • Helama Aleksi
  • Palomaa Ville-Markus
  • Tapojärvi Jere

 

Rovaniemi, Jokiväylä 11

Maanmittaustekniikka, insinööri  

  • Raimoranta Rasmus
  • Taskinen Joona
  • Yliaho Niko

 

Maaseutuelinkeinot, agrologi  

  • Marjomaa Sanna
  • Oja Ilkka
  • Tyni Jenni

 

Metsätalous, metsätalousinsinööri  

  • Häkkinen Kalle
  • Juntunen Lauri
  • Kemppanen Tuomas
  • Matilainen Esa
  • Nygård Jami
  • Paakkonen Aleksi

 

Rakennus- ja yhdyskuntatekniikka, insinööri  

  • Huilaja Veera
  • Kruglov Nikita
  • Laitamaa Jyri
  • Majava Teppo
  • Mäntylä Emma
  • Ojaniemi Eemeli

 

Tieto- ja viestintätekniikka, insinööri  

  • Kärhä Erno
  • Pehkonen Matti
  • Pätsi Tuomas
  • Ronkainen Esa
  • Skantsi Janne
  • Waaramaa Hanna

 

Fysioterapeuttikoulutus, fysioterapeutti  

  • Aho Antti
  • Ahosola Taija
  • Järvinen Jenna
  • Kotajärvi Jouko
  • Kouri Timo
  • Mäkelä Janne

 

Degree Program in International Business

  • Bolati Dilixiati
  • Cai Xiaotong
  • Nguyen Toan

 

Liiketalous, tradenomi  

  • Alanentalo Linda Amalia
  • Kallunki Eveliina
  • Mäkelä Eero
  • Roivainen Joonas
  • Särkelä Ulla
  • Vattulainen Samuli
  • Vornanen Milja

 

Liikunta ja vapaa-aika, liikunnanohjaaja  

  • Alakärppä Elisa
  • Anttila Anna-Kaisa
  • Hautamäki Sara
  • Lehto Miikka
  • Partanen Mikko
  • Pimiä Niko
  • Uusikartano Niina

 

SairaanHOITAJAKOULUTUS

  • Heiskanen Anna-Beata
  • Juurtela Julia
  • Lohela Ella
  • Marjala Meri
  • Myyryläinen Emma
  • Särkiniva Anu

 

TERVEYDENHOITAJAKOULUTUS

  • Vaarala Katri

 

Rovaniemi, Viirinkankaantie 1

Matkailu- ja palveluliiketoiminta, restonomi  

  • Aatsinki Ida
  • Lipponen Aarni
  • Löytänen Oona
  • Marjeta Joonas
  • Pekkala Ira-Erika
  • Rautio Ilse
  • Saviaro Mikko
  • Sipola Johannes
  • Sääskilahti Julia
  • Virtanen Annika

 

Degree Program in Tourism

  • Ahonen Tiia
  • Kainulainen Emmi
  • Le Ngoc Anh
  • Nguyen Thao
  • Peltonummi Reeta
  • Sainmaa Ida
Verkkopalvelumme käyttää evästeitä, lue lisää. Jatkamalla sivuston selailua hyväksyt evästeiden käytön. [Hyväksyn ehdot]
OK